top of page
koncepcja-zasobow-ludzkich-reka (2).jpg

PROCES REKRUTACJI

W Bovelli Bedding z dbamy o to, aby nasz proces rekrutacji był sprawny, przejrzysty i przyjemny dla obu stron. Staramy się traktować każdego kandydata indywidualnie, szanować jego czas i zaangażowanie. Od pierwszego kontaktu z kandydatem prowadzimy komunikację opartą na rzetelnej i terminowej informacji zwrotnej. Budujemy relacje od pierwszego kontaktu.

W naszej firmie  proces rekrutacji nieco różni się w zależności od tego na jakie stanowisko poszukujemy pracowników. Dla kandydatów na stanowiska produkcyjne przygotowaliśmy 3- etapowy, uproszczony proces rekrutacji.  Kandydatów na stanowiska funkcyjne i kluczowe w firmie czeka 5 - etapowy proces rekrutacji.

 

 Każdy etap ma na celu sprawdzenie kompetencji i dopasowania kandydatów
do naszej kultury organizacyjnej. 

PROCES REKRUTACJI NA STANOWISKA PRODUKCYJNE

AA.png

KONTAKT

Po analizie nadesłanych ofert i wybraniu kandydatów, którzy w największym stopniu spełniają warunki naboru, kontaktujemy się z nimi w ciągu kilku dni, aby zaprosić Cię na rozmowę telefoniczną lub online

bb.png

SPOTKANIE

Podczas rozmowy poznamy się lepiej, dowiemy się o Twoich doświadczeniach, umiejętnościach
i oczekiwaniach. Zadamy Ci też kilka pytań technicznych lub biznesowych, zależnie od stanowiska, na które aplikujesz.

ee.png

INFORMACJA ZWROTNA

Na koniec procesu zawsze otrzymasz od nas informację zwrotną bez względu na wynik rekrutacji. Jeżeli będzie to propozycja współpracy i się  zgodzisz, czeka Cię podpisanie umowy i rozpoczęcie pracy w naszym zespole

PROCES REKRUTACJI NA STANOWISKA FUNKCYJNE I KLUCZOWE

NABÓR CIĄGŁY

Niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, czy dopiero zaczynasz swoją karierę, mamy dla Ciebie propozycję. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na najistotniejsze stanowiska w naszej firmie.
Możesz je znaleźć na popularn
ych portalach ogłoszeniowych oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych. Dołącz do nas i rozwiń swoje umiejętności i pasje!

  • Facebook
  • pracuj.pl
  • olx

CHCESZ PRACOWAĆ Z NAMI

Jeśli jesteś gotów/a podjąć nowe wyzwania dołącz do zespołu,
który tworzy wyjątkowe łóżka kontynentalne!

Czekamy na Twoje CV!

bottom of page