TWORZYMY Z PASJĄ
I ZAANGAŻOWANIEM

Bovelli Bedding Sp. z o.o. jest firmą utworzoną w czerwcu 2013 roku. Kapitałowo powiązaną  z belgijską spółką rodzinną Veldeman Bedding NV istniejącą od ponad 50 lat.

 

Zajmujemy się produkcją mebli tapicerowanych, a w szczególności łóżek kontynentalnych wraz z materacami, zagłówkami i pufami.  Nasze produkty, na chwilę obecną, w 98 % przeznaczone są na eksport na różne rynki UE.

W lipcu 2021 roku przenieśliśmy naszą produkcję do nowych hal w Strefie Ekonomicznej w Łubowie. Nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni ponad 5,5 tys. metrów kwadratowych.

Od sierpnia 2018 roku posiadamy nowoczesną linię do klejenia materacy klejem termo-topliwym niemieckiej firmy KSM Maschinentechniek GmbH. Dzięki tej technologii  możemy produkować towary o wiele przychylniejsze ekologicznie, przyjaźniejsze naszym pracownikom.

 

Produkujemy miesięcznie ok  9500 szt. mebli. Dziennie wyjeżdża z naszych magazynów 3-5 naczep towaru. Posiadamy niezwykle bogatą ofertę zagłówków sypialnianych oraz tkanin meblowych. Jesteśmy firmą rodzinną i takie również przyświecają nam wartości we współpracy z Naszymi pracownikami i parterami biznesowymi.

 

Jesteśmy

aktywni.

TAK PRODUKUJEMY

Jakość naszych produktów doceniają Europejczycy z wielu krajów UE, którzy od lat zdrowo i wygodnie śpią na łóżkach kontynentalnych produkowanych przez  Bovelli Bedding sp. z o.o. Nasze produkty łączą w sobie polską jakość i wykonanie, belgijskie doświadczenie oraz włoską finezję.

 

W produkcję łóżek wkładamy całą naszą pasję oraz zamiłowanie do piękna. Dużą uwagę przykładamy do dbałości o środowisko naturalne. W naszych łóżkach wykorzystujemy naturalne surowce, posiadamy także nowoczesne linie technologiczne przyjazne środowisku.

Jesteśmy firmą rodzinną i zależy nam, aby nasze dzieci żyły w czystym świecie i zdrowym klimacie.

JESTEŚMY AKTYWNI

 

Piszą o nas...
Zapraszamy do zapoznania się z publikacjami prasowymi i internetowymi na temat naszej firmy
oraz oferowanych przez nas produktów! 

 

PUBLIKACJE

IMG_20211026_074816.jpg
Image by Isaac Martin
Image by Spacejoy
facebook_1579702005120.jpg

DOCENIAMY ZAMIŁOWANIA

Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i ich kolegów od 2017 roku

działa w Naszej firmie zakładowy zespół piłki nożnej.

Panowie mają na koncie wiele sukcesów oraz jeszcze więcej do zdobycia.

Kibicujemy im zagorzale i życzymy wielu trafionych bramek.

Aktualności dotyczące drużyny można na bieżąco śledzić na stronie: 

 

https://www.facebook.com/Bovelli-Bedding-Team-2092699284308701/

bovelli_team2020.png
chaos-soccer-gear-Cjfl8r_eYxY-unsplash.jpg