Tworzymy z pasją i zaangażowaniem.

Bovelli Bedding sp.zo.o jest firmą młodą utworzoną w czerwcu 2013 roku. Kapitałowo powiązaną  z belgijska spółka rodzinną Veldeman Bedding NV istniejącą od ponad 50 lat a osobowo ze spółką Complet Chmielewscy sp.j. działającą na rynku rodzimym od 1989 roku. 

 

Od początku Naszej działalności zajmujemy się produkcją mebli tapicerowanych, a w szczególności łóżek kontynentalnych wraz z materacami, zagłówkami i pufami. Mamy w planach powiększenie oferty o inne elementy wyposażenia sypialni. Nasze produkty, na chwilę obecną, w 98 % przeznaczone są na eksport na różne rynki UE.

Obecnie funkcjonujemy w trzech różnych lokalizacjach. W grudniu 2018 roku po ponad rocznych staraniach nabyliśmy działkę pod inwestycję w gminie Łubowo w miejscowości Fałkowo tam właśnie w roku 2020 stanie Nasza nowa siedziba. Nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni ponad 5,5 tys. metrów kwadratowych.

Od sierpnia 2018 roku posiadamy nowoczesną linię do klejenia materacy klejem termo topliwym niemieckiej firmy KSM Maschinentechniek GmbH. Dzięki tej technologi  możemy produkować towary o wiele przychylniejsze ekologicznie. Całkowicie wykluczyliśmy używanie klejów na bazie rozpuszczalników. W tej chwili jest to produkcja o wiele przyjaźniejsza naszym pracownikom, a nasze produkty spełniają wymagające normy europejskie.

 

 Produkujemy miesięcznie ok  9500 szt. mebli. Dziennie wyjeżdża z naszych magazynów 3-5 naczep towaru. Posiadamy niezwykle bogatą ofertę zagłówków sypialnianych oraz tkanin meblowych. Jesteśmy firmą rodzinną i takie również przyświecają nam wartości we współpracy z Naszymi pracownikami i parterami biznesowymi.

 

Jesteśmy

aktywni.

Jesteśmy aktywni!

Doceniamy zamiłowania.

Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i ich kolegów od 2017 roku działa w Naszej firmie zakładowy zespół piłki nożnej. Panowie mają na koncie wiele sukcesów oraz jeszcze więcej do zdobycia. Kibicujemy im zagorzale i życzymy wielu trafionych bramek.

Aktualności dotyczące drużyny można na bieżąco śledzić na stronie: https://www.facebook.com/Bovelli-Bedding-Team-2092699284308701/

bovelli_team2020.png
bovelli_team
bovelli_team
 

Tak produkujemy.

Jakość naszych produktów doceniają Europejczycy z wielu krajów UE, którzy od lat zdrowo i wygodnie śpią na łóżkach kontynentalnych produkowanych przez  Bovelli Bedding sp. z o.o. Nasze produkty łączą w sobie polską jakość i wykonanie, belgijskie doświadczenie oraz włoską finezję.

 

W produkcję łóżek wkładamy całą naszą pasję oraz zamiłowanie do piękna. Dużą uwagę przykładamy do dbałości o środowisko naturalne. W naszych łóżkach wykorzystujemy naturalne surowce, posiadamy także nowoczesne linie technologiczne przyjazne środowisku.

Jesteśmy firmą rodzinną i zależy nam, aby nasze dzieci żyły w czystym świecie i zdrowym klimacie.