top of page
koncepcja-zasobow-ludzkich-rekakk.jpg

NASZE DZIAŁY

 Bovelli Bedding Sp. z o.o. oferuje wiele różnych dziedzin działalności, w których możesz się rozwijać i realizować swoje cele. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię marketing, sprzedaż, księgowość, praca przy produkcji mebli, szycie  czy magazynowanie. Mamy dla Ciebie coś odpowiedniego!

PRODUKCJA

DZIAŁY PRODUKCYJNE

to zespoły specjalistów odpowiedzialnych za różne etapy procesu produkcyjnego.
Każdy dział ma swoje zadania i kompetencje, które gwarantują wysoką jakość i funkcjonalność wyrobów.

KONTROLA JAKOŚCI

Zadaniem Kontroli Jakości jest monitorowanie zgodności produktów z normami jakościowymi oraz spełnianie oczekiwań klientów. Dział ten przeprowadza testy oraz dokładnie sprawdza wygląd i jakość poszczególnych komponentów łóżek na różnych etapach produkcji.

 

Dzięki temu procesowi możliwe jest wykrycie i eliminacja ewentualnych wad lub niedoskonałości, co w rezultacie przekłada się na zadowolenie klientów i zapewnienie wysokiej jakości produktów

_27a73f43-ec06-42e5-a32b-7d6934bd763d.jpg

DZIAŁY ADMINISTRACYJNO - BIUROWE

Zajmujące się sprawami związanymi z zarządzaniem, obsługą i dokumentacją działalności firmy. Odpowiadają za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i komunikacji wewnątrz firmy oraz z jednostkami zewnętrznymi.

ADMINISTRACJA

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

W naszej firmie Księgowość i Kadry stanowią istotne filary organizacji. Dział Księgowości zajmuje się rzetelnym prowadzeniem rachunkowości, skrupulatnym rozliczaniem podatków i profesjonalnym wystawianiem faktur.  
 
Dział Kadry skupia się na kluczowych aspektach związanych z personelem, takich jak przyjęcie pracownika do pracy,  przebieg zatrudnienia tj. rozwój, po zwolnienie z pracy tj. prowadzenie akt osobowych. Rozliczenia z ZUS oraz Urzędem Skarbowy dot. wynagrodzeń pracowników. Oba te działy są nieodzowne dla efektywnego i bezproblemowego funkcjonowania naszej firmy.  
 
Księgowość i Kadry to nie tylko mechanizmy biurokratyczne, ale także fundamenty, na których budujemy naszą organizację. To one dbają o płynność finansową, legalność działań oraz dobrostan naszych pracowników, co ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu. 

_a7664778-db81-40b7-a10c-ce8ff6c8e6e9.jpg

1 200

roczna liczba załadowanych naczep wyjeżdżających

z naszej firmy

23 000

roczna liczba wyprodukowanych materacy

300 000

roczna liczba

metrów bieżących zużywanej tkaniny obiciowej 

100 000 

roczna liczba

wyprodukowanych poszczególnych elementów

łóżek 

NASI PRACOWNICY

Krzysztof

TAPICER / OPERATOR URZADZEŃ I MASZYN

Człowiek o ogromnej pogodzie ducha, świetny fachowiec i dobry kolega. Jesteśmy dumni, że jest członkiem naszego zespołu. Bez takich osób jak Krzysztof nie byłoby naszej historii

350681261_170419059090963_7039342536926650841_n_1.jpg

CHCESZ PRACOWAĆ Z NAMI

Jeśli jesteś gotów/a podjąć nowe wyzwania dołącz do zespołu,
który tworzy wyjątkowe łóżka kontynentalne!

Czekamy na Twoje CV!

bottom of page