top of page
obraz pracownicy.jpg

KIM JESTEŚMY

Firmia Bovelli Bedding Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości łóżek kontynentalnych, które zapewniają komfort i wygodę w każdej sypialni. Oferujemy szeroki wybór rozmiarów, kolorów i wzorów, aby dopasować się do indywidualnych potrzeb i gustów naszych klientów.

 

Obecnie 98% naszych produktów przeznaczonych jest na eksport na różne rynki Unii Europejskiej. W lipcu 2021 przenieśliśmy produkcję do nowego budynku w Strefie Ekonomicznej Łubowo. Nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa zajmuje powierzchnię ponad 5500 metrów kwadratowych. Produkujemy około 9500 sztuk mebli miesięcznie. Codziennie z naszego magazynu wyjeżdża 3-5 naczep z towarem.

 

W produkcję naszych łóżek wkładamy całą naszą pasję i miłość do piękna. Przywiązujemy dużą wagę do dbałości o środowisko naturalne. Nasze łóżka wykorzystują naturalne surowce, a także posiadamy nowoczesną linię technologii przyjaznych dla środowiska. Jesteśmy firmą rodzinną i chcemy, aby nasze dzieci żyły w czystym i zdrowym klimacie.


JAK PRACUJEMY

CO SPRAWIA, ŻE JESTEŚMY WYJĄTKOWI

wartości_07_edited.jpg

Odwaga

„Sięgaj dalej, mierz wyżej”. To motto przyświeca nam od początku naszego istnienia. Dzięki temu z sukcesem wchodzimy na kolejne etapy rozwoju. Potrafimy podejmować odważne decyzje oraz przewidywać ich konsekwencje. Jesteśmy odważni, ale jednocześnie podejmujemy ryzyka w granicach gwarantujących bezpieczeństwo naszego funkcjonowania

wartości_08_edited.jpg

Wiarygodność

Nasi klienci i partnerzy biznesowi mogą na nas polegać. Jesteśmy wiarygodnym płatnikiem wszelkich wierzytelności i zobowiązań. Działamy zgodnie z przepisami prawa, kierujemy się transparentnością i uczciwością w bieżącej działalności. Dobra reputacja jest dla nas fundamentem wysokiego poziomu wiarygodności i zaufania ze strony naszych interesariuszy.

wartosci_01_edited.jpg

Determinacja

Dążymy do celu, krok po kroku. Wyznaczamy sobie nowe wyzwania i kierunki rozwoju, do których zmierzamy z determinacją. Jesteśmy cierpliwi, nie zrażamy się porażkami. Niepowodzenia uczą nas pokory, bo wiemy, że porażki są nieodłącznym elementem w drodze do osiągnięcia sukcesu.

wartości_06_edited.jpg

Wrażliwość i szacunek

U podstaw naszego funkcjonowania leżą wartości firmy rodzinnej zbudowane na dobrych relacjach między członkami naszego zespołu. Jesteśmy uważni na swoje potrzeby i uczucia. Dajemy gwarancję stabilnego zatrudnienia, wspieramy się nawzajem,  tworzymy atmosferę zaufania, darzymy się szacunkiem. W sytuacjach trudnych skupiamy się na rozwiązywaniu problemów, nie na szukaniu winnych.

wartości_04_edited.jpg

Rozwój

Poważnie traktujemy swój rozwój oraz możliwość kreowania ambitnych i otwartych postaw na nowe wyzwania. Stawiamy na nieustanny rozwój naszej organizacji oraz nas samych. Jest dla nas ważne, aby każdy z nas mógł rozwijać swoje talenty i umiejętności. Otwartość na kształtowanie własnej roli i wprowadzanie zmian, jest tym, co sprawia, że Bovelli bedding sp. z o.o. jest dobrym miejscem do pracy.

wartości_05_edited.jpg

Odpowiedzialność

Jesteśmy odpowiedzialni społecznie, wspieramy ważne inicjatywy, dbamy o nasze środowisko poprzez wdrażanie wielu ekologicznych rozwiązań procesowych i produktowych. W kreatywny sposób wykorzystujemy odpady poprodukcyjne, dajemy im drugie życie tworząc nowe produkty. Przestrzegamy zasad współżycia społecznego, dokładamy wszelkich starań, aby nasza działalność biznesowa była wartościowa, nie szkodziła innym.

JAK SIĘ ROZWIJAMY

rozwópj infografika bovelli bedding.png

NASZE WARTOŚCI

W Bovelli bedding wartości są naszym drogowskazem. Pozwalają nam na tworzenie szczególnej  atmosfery, która jest dobrem naszej firmy. Każdy z nas jest inny, i właśnie w tej różnorodności budujemy naszą siłę. Czas spędzony w pracy traktujemy jako źródło osobistej satysfakcji, nawiązywania przyjacielskich relacji oraz rozwoju własnych kompetencji

dwoch-szczesliwych-przedsiebiorcow-analizujacych-raporty-biznesowe-i-komunikujacych-sie-w-

STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA

Cenimy lojalność i przywiązanie do firmy. Stwarzamy możliwości pracy przez wiele lat, jednocześnie dbamy o rozwój zawodowy członków zespołu. Naszych pracowników traktujemy jak członków rodziny, ważne jest dla nas ich zadowolenie i satysfakcja z tego, gdzie pracują oraz czym się zajmują. 

koledzy-w-biurze-trzymajac-sie-za-rece_edited.jpg

TOLERANCJA

Jak w każdej rodzinie – bywamy różni. Dla nas różnorodność jest wartością dodaną naszej organizacji. Jesteśmy tolerancyjni. Nie oceniamy, nie porównujemy się. Wspieramy się nawzajem i szanujemy. Uważamy, że każdy z członków zespołu wnosi coś odmiennego i równie ważnego dla firmy.

factory-worker-explaining-trainee-how-operate-industrial-machine-using-new-software-touch-

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest dla nas priorytetem. Stawiamy na tworzenie jak najlepszych warunków pracy, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie doskonalące naszą organizację pracy.

radosna-mloda-ladna-dziewczyna-student-noszenie-sluchawek-siedzi-przy-biurku-z-narzedziami

ŻYCIOWY BALANS

Nie tylko pracą człowiek żyje. Wspieramy różnego rodzaju aktywności sportowe członków naszego zespołu, stwarzamy warunki do osiągania równowagi życiowej między pracą w życiem prywatnym. Kluczowym pracownikom zapewniamy coaching osobisto-zawodowy.

koledzy-pozuje-razem-w-biurze-i-pokazuje-kciuki-do-kamery.jpg

POZYTYWNE NASTAWIENIE DO ZMIAN

Nie boimy się zmian, mamy do nich pozytywne nastawienie. Jesteśmy przekonani, że zmiany są kluczem do rozwoju. Skupiamy się na sposobach osiągania rezultatów, a nie na szukaniu powodów odrzucania zmian.  Zmiany wpływają na naszą efektywność, a także na wewnętrzny spokój i osiągane sukcesy

grupa-pracownikow-biznesowych-stojacych-z-rekami-razem-w-biurze.jpg

JASNO SPRECYZOWANE ZAKRESY DZIAŁALNOŚCI

Mimo, że bliskie są nam wartości rodzinne, stawiamy również na ład korporacyjny. Przejrzysta struktura zarządzania, jasno sprecyzowane zakresy czynności nastawione na osiągnięcie założonych celów, mierzalnych za pomocą zrozumiałych i realnych do osiągnięcia rezultatów to podstawa naszej kultury organizacyjnej.

BENEFITY DLA PRACOWNIKÓW

Chcielibyśmy podzielić się z Tobą kilkoma informacjami na temat tego, jak w naszej firmie dbamy o pracowników. Nie tylko oferujemy im atrakcyjne wynagrodzenie, ale także wiele dodatkowych benefitów, takich jak zrównoważony czas pracy,  atrakcyjne świadczenia z ZFŚS , prywatną opiekę medyczną, szkolenia i rozwój zawodowy.
 

Jesteśmy przekonani, że dzięki temu tworzymy przyjazne i motywujące środowisko pracy, w którym każdy może się rozwijać i realizować swoje cele.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy i dołączenia do naszego zespołu!

usmiechnieta-businessteam-trzymajac-kciuki.jpg
Zrównoważony czas pracy

Mamy jedną zmianę i nie pracujemy w weekendy. Równoważymy czas między życiem a pracą,
co pozwala nam być bardziej efektywnymi i szczęśliwymi.

Realne możliwości rozwoju oraz poszerzania wiedzy i umiejętności

Zapewniamy szkolenia, mentoring i możliwości awansu, które pomagają naszym pracownikomrozwijać swoje kompetencje i osiągać cele zawodowe. 

Pakiet medyczny

Zapewniamy pracownikom dostęp do bezpłatnej, prywatnej opieki medyczne

Możliwość umówienia wizyty do specjalistów z krótkim okresem oczekiwania.

Atrakcyjne świadczenia z ZFŚS

Środki te wykorzystywane są na różne sposoby. Pracownicy mogą liczyć  m.in  na dofinansowania do wakacji,
paczki dla dzieci na Święta, dopłata do rozwijania pasji i zainteresowań

Spotkania integracyjne

Jesteśmy zespołem, który ceni sobie dobrą atmosferę i współpracę. Dlatego w naszej firmie organizujemy kilka razy w roku spotkania integracyjne dla pracowników. To okazja do poznania się lepiej, wymiany doświadczeń i zabawy

Nagrody za brak absencji

W naszej firmie dbamy o dobro naszych pracowników i doceniamy ich zaangażowanie.  To nasz sposób na podziękowanie za lojalność i profesjonalizm.

NASZE WYRÓŻNIENIA I NAGRODY

CHCESZ PRACOWAĆ Z NAMI

Jeśli jesteś gotów/a podjąć nowe wyzwania dołącz do zespołu,
który tworzy wyjątkowe łóżka kontynentalne!

Czekamy na Twoje CV!

bottom of page