VICINO_BY_BOVELLI

Pod marką Vicino prezentujemy wybrane kolekcje powstające w Bovelli bedding sp.zo.o. przeznaczone dla klientów z Polski.  Jesteśmy firmą rodzinną, której przyświecają zasady działania i współpracy gdzie relacja jest najważniejsza. Dlatego też długo i intensywnie myśleliśmy nad nazwą, która swoim brzmieniem i znaczeniem będzie prezentowała naszą filozofię.

Nazwa: Vicino la culla dei sogni, jest wynikiem analizy naszych produktów i podejścia do życia.

Vicino odczytywane jako blisko zarówno w znaczeniu fizyczności jak i duchowości.

La culla dei sogni w rozumieniu: gdzie zaczynają się sny, idealnie oddaje to co chcielibyśmy przekazać w Naszych produktach.

Nasze łóżka kontynentalne są produktem wykonanym z dbałością o surowiec, wygodę oraz wygląd.

Produkujemy meble tapicerowane nie przerwanie od prawie 30 lat angażując kolejnych członków rodziny i zagranicznych wspólników. Łóżka znajdują się w naszym portfolio od 2011 roku.

Dotychczas jedynym rynkiem zbytu były kraje zachodnie UE, jednakże wiedząc jak wiele wygody i zdrowego snu omija Polaków postanowiliśmy rozpocząć ekspansje na rynku macierzystym.

zdjecia_warsawhome_tech.jpg
 
 

Rzesza osób, która chce mieć w swoim wnętrzu wyjątkowy mebel staje się co raz większa, jednocześnie nasza świadomość ekologiczna również wzrasta.

W odpowiedzi na powyższe przyszedł nam do głowy pomysł na połączenie obu tych trudnych do realizacji zadań. Przeanalizowaliśmy dokładnie nasze zasoby i tak właśnie powstał koncept UNIKALNEMEBLE.com.pl idea dla ludzi kochających wyjątkowość i dbających o świat dookoła nas!

Jako producent mamy dostęp do ogromnej bazy tkanin i produktów, które na dziś nie są już potrzebne, ale można dać im drugie życie. Szybko zmieniające się trendy masowe powodują, że producenci często nie mają co zrobić z niewykorzystanymi surowcami i tym samym muszą je utylizować powiększając zanieczyszczenie naszej wspólnej planety.

Sprawdzając zasoby na bieżąco proponujemy meble, które wyprodukowane zostały w bardzo ograniczonej ilości. I nigdy już nie powtórzą się w danej kombinacji.

Prezentowane modele zostały już wyprodukowane i czekają na swój nowy dom. Czasem są to 2 egzemplarze, innym razem takich samych zdarzy się 8 sztuk. Będziesz jedną z 8 osób na świecie, która posiada właśnie taki mebel!

Korzystamy z zasobów tkanin zbieranych przez wiele lat i łączymy je w zestawy czasem zaskakujące, a czasem bardzo uniwersalne. Wszystkie meble produkowane są w Polsce, dostępne od ręki i wysokiej jakości. Przede wszystkim jednak, są jedyne w swoim rodzaju.

unikalne_poziom_pole_ochronne.png
fotel_edited.png

Zajmujemy się produkcją mebli tapicerowanych, a w szczególności łóżek kontynentalnych wraz z materacami, zagłówkami i pufami.

Jako producent mamy dostęp do ogromnej bazy tkanin i produktów, którym można dać drugie życie.

Sprawdzając zasoby na bieżąco proponujemy torby, które wyprodukowane zostały w bardzo ograniczonej ilości i prawdopodobnie nigdy już nie powtórzą się w danej kombinacji. Są idealne na zakupy, na drugie śniadanie lub jako opakowanie na prezent.

Prezentowane modele zostały już wyprodukowane i czekają na swój nowy dom. Czasem są to 2 egzemplarze, innym razem takich samych zdarzy się 8 sztuk. Będziesz jedną z 8 osób na świecie, która

 

posiada właśnie taką torbę! :)

Korzystamy z zasobów tkanin zbieranych przez wiele lat i łączymy je w zestawy czasem zaskakujące, a czasem bardzo uniwersalne. Wszystkie torby produkowane są w Polsce, są wysokiej jakości i są dostępne od ręki. Przede wszystkim jednak, są jedyne w swoim rodzaju.

do allegro 2.png
good_fiber_square.png
do allegro 1_edited.png